Vispārīgi noteikumi

Šī Privātuma Politika apraksta, kā tiek savākta, izmantota un izplatīta jūsu personīgā informācija brīžos, kad apmeklējat vai iegādājieties kaut ko no www.cbdfinola.lv

Personīgā informācija, ko ievācam

Kad apmeklējat Saiti, mēs automātiski ievācam konkrētus datus par jūsu ierīci, tai skaitā arī informāciju par jūsu interneta pārlūkprogrammu, IP adresi, laika joslu un dažiem sīkfailiem (cookies), kuri instalēti jūsu ierīcē. Papildus tam, brīžos, kad apskatāt Saiti, mēs iegūstam informāciju par individuālām interneta lapām vai produktiem, kurus apskatāt, kādas mājaslapas vai atslēgvārdi jūs novadījuši uz Saiti un informāciju par to, kā apskatāt Saiti. Mēs dēvējam šo automātiski ievākto informāciju par “Ierīces Informāciju”.

Ievācam Ierīces Informāciju, izmantojot šīs tehnoloģijas:

– “Cookies” jeb sīkfaili ir datu faili, kuri ievietoti jūsu ierīcē vai datorā un bieži iekļauj arī anonīmu unikālo identitāti. 

– “Log files” jeb logrīki ieraksta darbības, kuras veicat Saitē un iegūst datus par jūsu IP adresi, interneta pārlūka tipu, interneta piegādātāju, saistītajām/iziešanas lapām un datumu/laiku atzīmēm.

– “Web beacons,” “tags,” un “pixels” ir elektroniski faili, kurus izmanto, lai ierakstītu informāciju par to, kā apskatāt Saiti.

Papildus tam, kad veicat pirkumu vai mēģināt veikt pirkumu Saitē, mēs iegūstām no jums konkrēta veida informāciju, kas iekļauj vārdu, rēķina adresi, piegādes adresi, maksājuma informāciju (tai skaitā kredītkaršu numurus), e-pasta adresi un arī telefona numuru. Mēs šo informāciju dēvējam par “Pasūtījuma Informāciju”.

Kad šajā Privātuma Politikā runājam par “Personīgo Informāciju”, mēs pieminam gan Ierīces Informāciju, gan arī Pasūtījuma Informāciju.

Kā mēs izmantojam jūsu personīgo informāciju?

Mēs izmantojam Pasūtījuma Informāciju, kuru iegūstam, lai pieņemtu visus pasūtījumus, kas veikti Saitē (ieskaitot maksājuma informācijas apstrādi, piegādes nodrošināšanu, kā arī rēķinus un/vai pasūtījuma apstiprinājumus). Papildus tam, izmantojam Pasūtījuma Informāciju, lai:

– Ar jums komunicētu;

– Pārskatītu mūsu pasūtījumus potenciālos risku vai krāpnieciskos gadījumos; un 

– Kad esat dalījušies ar jūsu interesēm, piegādātu jums informāciju vai reklāmu, kas saistīta ar mūsu produktiem vai pakalpojumiem. 

Izmantojam iegūto Ierīces Informāciju, kas mums palīdz pārskatīt potenciālos riskus un krāpnieciskos (konkrētāk, jūsu IP adresi), un arī optimizētu un uzlabotu mūsu Saiti (piemēram, iegūstot analīzes datus par to, kā mūsu klienti apskata un pārskata Saiti.

Dalīšanās ar jūsu personīgo informāciju

Mēs nododam jūsu Personīgo Informāciju mūsu sadarbības partneriem, lai izmantotu jūsu Personīgo Informāciju tā, kā aprakstījām iepriekš. Izmantojam Google Analytics, lai labāk saprastu to, kā mūsu klienti izmanto Saiti — par to, kā Google izmanto jūsu Personīgo Informāciju, varat lasīt šeit: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Varat arī atteikties no Google Analytics šeit: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Vēl mēs ar jūsu Personīgo Informāciju varam dalīties gadījumos, lai ievērotu dažādus likumus un regulas, lai atbildētu uz tiesas pavēstēm, meklēšanas orderiem vai citu likumīgu pieprasījumu par informāciju, kuru saņemam. Tāpat varam to izmantot gadījumos, lai pasargātu mūsu tiesības.

Jūsu tiesības 

Ja esat Eiropas rezidents, jums ir tiesības lūgt uzrādīt personīgo informāciju, kuru mēs par jums esam ievākuši. Varat lūgt, lai jūsu personīgā informācija tiek labota, atjaunota vai dzēsta. Ja vēlaties izmantot šīs tiesības, lūdzu sakontaktējieties ar mums, izmantojot zemāk norādīto kontaktinformāciju.

Papildus tam, ja esat Eiropas rezidents, vēlamies atzīmēt arī to, ka pārstrādājam jūsu pasūtījuma informāciju, lai izpildītu iespējamos līgumus, ko esam ar jums noslēguši (piemēram, ja veicat Saitē pasūtījumu). Lūdzu ņemiet vērā, ka jūsu informācija varētu tikt nodota ārpus Eiropas, tai skaitā sadarbības partneriem Kanādā un ASV.

Datu saglabāšana

Kad veicat Saitē pasūtījumu, mēs saglabāsim jūsu Pasūtījuma Informāciju savai uzskaitei, ja vien nelūgsiet mums šo informāciju dzēst.

Izmaiņas 

Mēs ik pa laikam varam mainīt šo privātuma politiku, lai, piemēram, mainītu mūsu darbības dažādos operatīvos, likumīgos vai regulatoros nolūkos.

Nepilngadīgie 

Saite nav paredzēta indivīdiem, kuri nav sasnieguši 18 gadu vecumu.

Sazinieties ar mums 

Plašākai informācijai par mūsu privātuma darbībām, dažādiem jautājumiem, sūdzību veikšanai vai kam citam, lūdzu sazinieties ar mums e-pastā info@cbdfinola.lt vai sūtot vēstuli pa pastu, izmantojot zemāk esošās detaļas:

Finola Dream LTD 8 Gainsborough Road, Londona, Anglija, E11 1HT.