-30%
32.49 22.74
-30%
59.99 41.99

CBG (kanabigerols) ir viens no daudzajiem kanabinoīdiem, kas atrodami šķiedru kaņepju augā. To sauc par citu kanabinoīdu prekursoru. CBG atrodas zemā koncentrācijā, un tāpēc tas ir viens no dārgākajiem kanabinoīdiem.

Kāpēc izvēlēties Finola Dream CBG eļļu?

Finola Dream CBG kaņepju eļļai ir plašs spektrs, tā nesatur psihoaktīvo kanabinoīdu THC (tetrahidrokanabinolu), tāpēc tai nav psihoaktīvas ietekmes uz ķermeni. Finola dream CBG ekstrakts ir izgatavots no sertificētām kaņepēm “Sativa L.” laipns. Tas ir augstas kvalitātes dabīgs kaņepju ziedu ekstrakts. Ražošanā tiek izmantotas mūsdienīgas ekstrakcijas metodes, tāpēc CBG eļļā tiek saglabātas visas auga noderīgās daļas: kanabinoīdi, vitamīni, minerālvielas, terpēni, hlorofils, flavonoīdi un polifenoli.

Ražošanā netiek izmantotas toksiskas ķīmiskas vielas vai mākslīgas krāsas un smakas. Finola Dream CBG eļļa tiek ražota Eiropas Savienībā, un to var iegādāties Lietuvā – tiešsaistē. CBG eļļas cena svārstās no 34,49 līdz 65,89 eiro atkarībā no koncentrācijas produktā.

CBG eļļas patēriņš

Finola Dream CBG eļļu tiešsaistē var iegādāties divās koncentrācijās: 500 mg (5%) – zema koncentrācija un 1000 mg (10%) – vidēja koncentrācija desmit mililitru pudelē. CBG eļļu ir īpaši ērti lietot, jo pudeles vāciņš ir aprīkots ar pipeti – dozatoru, kas ļauj veiksmīgi izspiest precīzu un vēlamo pilienu daudzumu. Dozatora lietošana: Viegli saspiediet pipeti un atlaidiet to, līdz tā ir piepildīta ar ekstraktu. Pēc tam uzlieciet vēlamo pilienu daudzumu. Ir svarīgi pieminēt, ka Finola Dream CBG eļļa ir piemērota vegāniem, veģetāriešiem un visēdājiem.

CBG eļļas priekšrocības un ietekme

Lai palīdzētu atjaunot ķermeņa un ķermeņa izsīkumu līdzsvarā, CBG eļļa var būt lielisks sākums labākai pašsajūtai. Produkta konsekventa lietošana ir svarīga, lai sasniegtu labākos rezultātus, jo šāds patēriņš ļauj ķermenim asimilēt produkta labās īpašības un tādējādi var sniegt maksimālu labumu.

Viena no lielākajām CBG izmantošanas priekšrocībām, proti, eļļas veidā, ir ātrs uzsūkšanās līmenis, tāpēc sekas var būt jūtamas stundas vai pat vairāku minūšu laikā.

Glabājiet Finola Dream CBG eļļu istabas temperatūrā, prom no tiešiem saules stariem un bērniem nepieejamā vietā.

Ja jūs gaidāt vai lietojat zāles – pirms CBD kapsulu lietošanas noteikti konsultējieties ar savu ārstu.

Ir svarīgi atzīmēt, ka CBG produkti nav zāles un nav paredzēti slimību ārstēšanai vai diagnosticēšanai, tāpēc pirms lietošanas konsultējieties ar kompetentu ārstu.

GermanSwedishDanishFinlandEstoniaLithuania